Záruka vrátenia peňazí - nakupujte bez rizika!

V súlade so zákonom č. 367/2000 zo dňa 14. septembra 2000 kupujúci má právo odstúpiť od zmluvy do 14 dní od prevzatia tovaru v prípade, že tovar objednal inak ako osobne a bol mu doručený ľubovoľnou prepravnou službou a to bez udania dôvodu a má právo na vrátenie peňazí. Ľudovo povedané - tovar môžete do 14 dní od doručenia bez udania dôvodu vrátiť a my Vám vrátime peniaze. Ak sa rozhodnete pre odstúpenie od kúpnej zmlouvy v tejto lehote, je nutné splniť nižšie uvedené podmienky:

Podrobný návod na vrátenie tovaru:

Vyplňte prosím formulár "Odstúpenie od kúpnej slmlouvy (na stiahnutie tu)" a odošlite ho na e-mail: info@gastro-profi.cz

Tovar potom kupujúci musí na vlastné náklady doručiť na adresu MB - Sving s.r.o.,Průmyslová 1523, 198 00 Praha 9 – Kyje spolu s priloženou kópiou vyššie uvedeného e-mailu.

Tovar odosielaný a doručený späť na adresu predávajúceho, musí byť v pôvodnom nepoškodenom alebo inak znehodnotenom obale, najlepšie nerozbalený, nesmie byť použitý, musí byť nepoškodený, kompletný (vrátane príslušenstva, záručného listu, návodu atď.) a s kópiou dokladu o kúpe (faktúrou). Neposielajte tovar na dobierku - nebude prevzatý. Doporučujeme Vám tovar poistiť. V prípade nedodržania niektorej z uvedených náležitostí má predávajúci právo odmietnuť vrátený tovar alebo pomerne znížiť čiastku, za ktorú bude tovar prijatý späť. Možnosť odstúpiť od zmluvy se nevzťahuje na dodávku tovaru upraveného na želanie kupujúceho či na tovar objednaný špeciálne a výslovne na jeho želanie a ktorý nebol v čase objednávky skladom.

V prípade nesplnenia niektorej z vyššie uvedených podmienok nebude odstúpenie od zmluvy akceptované a tovar bude vrátený na náklady predávajúceho späť. Predávajúci je oprávnený účtovať kupujúcemu prípadné ďalšie vzniknuté náklady.